مقالات موتورسیکلت

yamaha

yamaha

مشخصات فنی موتور سیکلت یاماها NMAX

Yamaha NMAX یک اسکوتر قدرتمند است که هم اکنون توسط تولید کننده ژاپنی در بازارهای بین المللی به فروش می رسد.

موتور سیکلت یاماها Nmax از یک انجین ۱۵ سیلندر ۱۵۵ سی سی ، که ۱۴.۸ BHP و ۱۳.۵ نیوتن متر گشتاور تولید می کند و دارای خنک کننده آب و همچنین تزریق سوخت روی اسکوتر است بهره می برد. با گیربکس اتوماتیک جفت می شود و وزن مرطوب آن ۱۲۷ کیلوگرم است. ویژگی های برتر در NMAX شامل ترمز دیسک جلو و عقب است و همچنین ABS به صورت استاندارد ارائه می شود.

ظرفیت مخزن سوخت موتور سیکلت ۶.۶ لیتری که به وسیله سیستم استارت الکترونیک راه اندازی می شود

در پایان نکته قابل توجه است که این موتور سیکلت با ظاهری مناسب در کنار ویژگی هایی که ذکر شد نظر بسیاری از موتور سواران را به سمت خود برای مسافرت های درون شهری جلب کند.

NMAX زندگی روزمره گنجانده شده است
موقعیت سواری جادار و صندلی دوتایی طولانی سفری آرامش بخش و راحت را برای کار یا کالج به شما منتقل می کند – و با داشتن چراغهای جلو و چراغ های سه گانه قدرتمند LED ، بدنه خانوادگی MAX شیک ، حاکی از طراحی برتر و کیفیت ساخت NMAX 155 است.

ترمزهای دیسک جلو و عقب قدرتمند از ABS به عنوان استاندارد برخوردار است – و با داشتن ۲۳.۵ لیتر فضای زیر و همچنین جیب جلوی دستی ، NMAX 155 روشی اسپرت و کاربردی برای حرکت است!

یاماها تقریبا تمامی بخش‌های بدنه‌ی TMax جدید را از نوع طراحی و ساخته؛ با وجود این همچنان می‌توان تشخیص داد که این یک یاماها TMax است. فضای بار زیر صندلی قابلیت قفل کردن دارد و یاماها گفته که حجم آن به گونه‌ای است که به‌راحتی می‌شود یک کلاه ایمنی بزرگ یا دو کلاه بدون محافظ چانه درون آن قرار داد. سایر امکانات شامل چراغ‌های راهنمای LED، چراغ عقب T شکل، سیستم قفل فرمان مرکزی، سیستم استارت بدون کلید و صفحه‌نمایش TFT بین دو نشان‌گر آنالوگ اشاره کرد.

موتور yamaha موتور yamaha

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *