بلاگ

طرح کلیک ۱۷۰

طرح کلیک ۱۷۰

موتور سیکلت کلیک طرح ۱۷۰ ، با کلاس اسکوتری، مناسب درون شهری می‌باشد. لامپ‌های به کار رفته در طراحی و ساخت موتور سیکلت کبیر کلیک طرح کلیک ۱۷۰، همگی زنون هستند و ناگفته نماند که این موتور سیکلت مجهز به چراغ روز می‌باشد. از دیگر ویژگی‌های این مدل از موتور سیکلت کبیر کلیک ساخت هوندا، می‌توان به کیلومتر شمار دیجیتال آن، اشاره کرد که میزان سرعت لحظه‌ای (سرعت سنج)، مسافت طی شده، ساعت و میزان سوخت موجود در باک به صورت عددی بر روی صفحه نمایشگر، نشان داده می‌شود. موتور سیکلت کبیر کلیک طرح واریو ۱۷۰، دارای دو جک (یکی در بغل و دیگری در وسط) است.
از ویژگی‌های موتور سیکلت کبیر کلیک طرح واریو ۱۷۰ مدل ۱۴۰۲، می‌توان به صندلی دو نفره آن اشاره کرد. رینگ اسپرت و دزدگیر از دیگر تجهیزات این موتور سیکلت هوندا هستند.

مشخصات موتور طرح کلیک ۱۷۰:

۱- موتور سیکلت طرح کلیک ۱۷۰با دو چرخ، دارای جعبه گیربکس ۵ دنده‌ای اتوماتیک می‌باشد.
۲- موتور سیکلت طرح کلیک ۱۷۰، با کلاس Scooter طراحی و تولید شده است که دارای یک سیلندر، یک شمع و یک اگزوز می‌باشد. طریقه راه‌اندازی و روشن کردن انجین یا موتور طرح کلیک ۱۷۰، استارتی و برقی است.
۳- نوع ترمز جلو و عقب به کار رفته در موتور سیکلت طرح کلیک ۱۷۰، به ترتیب، دیسکی و کاسه‌ای می‌باشند. سیستم سوخت‌رسانی موتور سیکلت طرح کلیک ۱۷۰در سال ۱۴۰۲، بنزینی است.
۴- موتور سیکلت طرح کلیک ۱۷۰ مجهز به فضایی جهت حمل بار می‌باشد که این فضا در زیر زین موتور سیکلت قرار دارد. فضای تعبیه شده در زیر زین این موتور سیکلت، مناسب قرار دادن کلاه ایمنی است.
۵- شتاب صفر تا صد موتور سیکلت طرح کلیک ۱۷۰ساخته شده در سال ۱۴۰۲ برابر ۱۲ است.
۶- سایز چرخ جلو و عقب موتور سیکلت طرح کلیک ۱۷۰ساخته شده در سال ۱۴۰۲، با یکدیگر برابر هستند. از طرفی ظرفیت انجین و موتور سیکلت طرح کلیک ۱۷۰، تقریباً معادل ۱۷۰ سی سی است.
۷- مصرف سوخت در موتور سیکلت طرح کلیک ۱۷۰به ازای طی شدن ۱۰۰ کیلومتر، برابر ۱. ۵ لیتر است. از این رو، می‌توان این موتور سیکلت را کم مصرف دانست.
۸- توان موتور سیکلت طرح کلیک ۱۷۰، معادل ۶. ۰۳ کیلو وات است که برابر ۸. ۰۸ اسب بخار می‌باشد.
۹- ناگفته نماند که موتور سیکلت طرح کلیک ۱۷۰مجهز به یک پورت یو اس بی‌(USB) می‌باشد که به عنوان شارژر موبایل کاربرد دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *