مقالات موتورسیکلت

کویر تی ۲

کویر تی ۲

تا کنون از کیفیت و شکل ظاهری و امکانات موتور کویر تی ۲ Kavir T2 250cc گفتیم و توضیح دادیم که متاسفانه شرکت کویرموتور برخلاف گذشته که محصولاتی باکیفیت و مقاوم را روانه بازار می نمود اینبار محصولی را وارد بازار نموده است که بیشتر سعی شده در لوازم ظاهری آن و انجین موتور دارای کیفیت حداقلی نسبت با سایر رقبای خود را به مشتریان خود ارائه دهد.

و کاملا شاهد هستیم که یک موتور ۱۲۵cc را با افزایش حجم سیلند و تغییر در گیربکس و شاسی را روانه بازار نموده و از شواهد موجود کاملا مشخص است که میزان فشار تحریم ها بر بزرگان تولید کننده موتورسیکلت تا چه میزان خورد کننده بوده است.

کویر تی ۲

مدیران و سرمایه گذاران شرکت یکتاز سیکلت کویر با تجربه ای بیش از ۴۰ سال در زمینۀ موتورسیکلت و با درک نیاز روزافزون اقشار گوناگون به این نوع وسیلۀ نقلیه می کوشد به انواع سلایق در این زمینه پاسخ دهد. تنوع بخشی محصولات و پاسخ دهی به طیف گوناگون سلایق مشتریان و ایجاد بستری مناسب برای اشتغال جوانان فعال و کوشا در زمرۀ تلاش های این شرکت بوده است.

تعویض دنده های به خوبی و بدون صدا و به نرمی صورت میگیرد.

شیوه تعویض دنده ها برای حرکت به صورت یکی پایین و چهار تا بالا میباشد. تنها نکته آزار دهنده در هنگام خلاص نمودن میباشد.

زمانی که شما میخواهید موتور را در حالت N قرار دهید عمل خلاصی به راحتی صورت نمی پذیرد که در هنگام معکوس کردن دنده ها یا به وضعیت دنده یک میروید و یا از دنده یک به دو منتقل میشود که با کمی تغییر وضعیت در دنده ها به حالت N میرسید.

مشخصات کویر تی ۲

اقلام همراه: باطری ، آینه، آچار

عرض: ۶۰

نوع ترمز عقب موتور سیکلت: دیسکی

نوع ترمز جلو موتور سیکلت: دیسکی

مصرف سوخت موتور سیکلت: ۳ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر

مدل: T۲

کلاس موتور: Cross

فضای حمل بار: بدون فضای حمل بار

طول: ۱۸۰ سانتی‌متر

ارتفاع کلی: ۱۶۱

سوخت مصرفی: بنزینی

حداکثر سرعت: ۱۲۰

حجم مخزن سوخت: ۱۲

جعبه دنده: دستی

تعداد سیلندر: ۱

تعداد سرنشین: ۲

تعداد دنده: ۵

نوع چراغ: لامپ هالوژن

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.