مقالات موتورسیکلت

احسان ۱۲۵

احسان ۱۲۵

موتورسیکلت احسان ۱۲۵ سی سی(hpshk 125) دارای سیستم سوخت رسانی انژکتوری و سیستم راه اندازی موتورسیکلت به دو صورت هندلی و استارتی است که با باطری با توان ۱۲V-6.5Ah راه اندازی استارتی به آسانی انجام می شود.

شکاری ۱۵۰ سی سی احسان یک موتورسیکلت بنزینی و در کلاس محصولات شهری است است که باتوجه به قیمت محصول از محبوب ترین محصولات گروه صنعتی نیروموتور در سراسر کشور است

بدون شک مهم‌ترین قسمت یک موتورسیکلت، پیشرانه (انجین) آن است. انجین موتورسیکلت احسان ۱۲۵ سی سی ۴ زمانه ، ۵ دنده با قدرت گشتاور (N.m/rpm) : 8.09/7519 است . هم چنین احسان ۱۲۵حداکثر توان (kw/rpm): 7.32/9005 را تولید می کند . که حداکثر سرعت ۹۳ کیلومتر بر ساعت را برای این موتورسیکلت فراهم می کند. در کنار این ویژگی ها استاندارد آلایندگی این موتور سیکلت در رده EURO 4 قرار گرفته است.

ظرفیت باک بنزین (Lit)9 و سیستم سوخت رسانی مناسب این موتورسیکلت باعث شده که با یک بار پر کردن باک بنزین مسافت طولانی را طی کرد.

سیستم موتور سیکلت ترمز احسان برای هر دو چرخ جلو و عقب به صورت کاسه ای در نظر گرفته شده است.

موتور سیکلت احسان ۱۲۵ سی سی مجهز به یک میانه دلنشین باطنی قدرتمند به همراه یک شاسی مستحکم و همچنین ظاهری شیک و در خور است و بی شک می تواند لذت یک سواری نرم و بدون خستگی را برای شما به ارمغان آورد.

توضیحات احسان ۱۲۵

ابعاد موتورسیکلت۱۹۲۰*۷۶۰*۱۰۰۰ (میلیمتر)
حداکثر سرعت۹۴ (کیلومتر بر ساعت)
نوع باطریآب بندی شده
ولتاژ و ظرفیت باطری۱۲V-6.5Ah
تعداد دنده۵
ظرفیت باک بنزین۹ (لیتر)
حجم انجین۱۴۹
نوع انجین۴ زمانه
استاندارد آلایندگیEURO 4
سیستم راه اندازی انجینهندلی و استارتی
سیستم سوخت رسانیانژکتور
حداکثر توان۸.۱۳/۸۲۵۹ (kw/rpm)
حداکثر گشتاور۹.۷۲/۷۰۰۹ (N.m/rpm)
اندازه تایر جلو۲.۵۰*۱۸
اندازه تایر عقب۳.۰۰*۱۷
سیستم ترمزگیری جلوکاسه ای
سیستم ترمزگیری عقبکاسه ای

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.