مقالات موتورسیکلت

هوندا ADV 150

هندا ADV 150

هوندا ADV 150 ( هندا ای دی وی ۱۵۰ ) یک موتور سیکلت اسکوتر ایمن برای نوجوانان و جوانان محسوب می‌شود. البته این موتور سیکلت به دلیل طراحی حرفه‌ای و سیستم DCT هوندا سواری پویا و سرگرم کننده‌تری دارد. این سری از موتور سیکلت‌ها گزینه های مناسبی برای تردد های شهری به ویژه در رده سنی نوجوانان می‌باشند، کارکرد ساده، آسان و ایمن از جمله ویژگی های این موتور سیکلت بشمار می‌روند. البته این موتور سیکلت کمی برای چنین منظوری گران قیمت است اما در صورت انتخاب آن، مطمعن خواهید بود که محصولی با کیفیت که در طی مدت‌ها کارآمد خواهد بود را خریداری کرده‌اید. قطعا هوندا X-ADV یک گزینه متفاوت برای تمام اسکوتر سوارها محسوب می‌شود.

با وجود وزن ۲۳۸ کیلوگرمی بازهم هوندا ADV 150 کارکردی نرم و متعادل دارد که به کمک آن، واکنش‌های موتور سیکلت در برابر حرکت‌های سوار بسیار سریع و راضی کننده است. واقعا هوندا ADV 150 کارکردی ساده و روان داشت! به نحوی به خوبی روی جاده‌های شهری و حتی در سراشیبی‌های تند حرکت می‌کرد. طراحی بدنه و ارگونومی این سیکلت آنقدر با کیفیت است که سوار شدن روی آن بسیار لذت بخش است

ساده بودن رابط کاربری آن به نحوی است که سوارکاران کافی است روی آن بنشینند و با استفاده از پدال گاز به هر کجا که می‌خواهند بروند. به هیچ وجه و در هیچ شرایطی برای چرخش و تغییر مسیر نیاز به خم کردن موتور سیکلت ندارید! این مسئله یک پوئن مثبت برای تردد های درون شهری محسوب می‌شود. ارتفاع این موتور سیکلت که نیز به نظر کافی می‌آید.

https://sabacyclet.com/product/%d9%87%d9%86%d8%af%d8%a7-adv-150/
هندا ADV 150 هندا ای دی وی ۱۵۰

موتور:

موتور، هوندا  ADV 150 بر اساس موتور خودرو هوندا انتگرا طراحی شده است. درون این موتور سیکلت همان موتور موازی دو قلو ۷۴۵ سی‌سی که در سری محصولات NC وجود دارد، دیده می‌شود. خروجی ۵۳ اسب بخاری این موتور سیکلت از طریق سیستم دو کلاچ منتقل می‌شود. برای خروجی این موتور دو حالت در نظر گرفته شده است. حالت اسپرت و حالت رانندگی معمولی دو حالت نام برده هستند که هر کدام به نحوی و در شرایطی تجربه بی‌نظیری از اسکوتر سواری را ارائه می‌دهند. قطعا خروجی موتور سیکلت در حالت رانندگی کمتر و ساده‌تر است و از طرفی در حالت اسپرت تیز تر است

گفتنی است که شما به صورت دستی و با استفاده از دکمه‌های در نظر گرفته شده روی موتور سیکلت می‌توانید چرخ‌ دنده‌های این محصول را به صورت دستی تنظیم کنید. این موتور سیکلت دو حالت دستی و اتوماتیک را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. گفتنی است که در خالت دستی کمی محدودیت به ویژه برای دور موتور وجود دارد، پس پیشنهاد می‌کنیم که حدالممکن از حالت اتوماتیک هوندا  ADV 150 هندا  استفاده نمایید. این موتور ایمنی بالایی دارد و از طرفی شتاب خیره کننده و سرعت مناسب را برای شما مهیا می‌کند.

کیفیت:

هوندا یکی از افسانه‌ای ترین موتور سیکلت‌ها در خصوص ارائه محصولاتی با استانداردهای روز دنیا می‌باشد. شما حداقل استانداردهای مورد نیازتان را در تمام محصولات و تمام بخش های هر محصول هوندا می‌توانید مشاهده کنید. هوندا ADV 150 هوندا  نیز از این داستان مستثنا نیست و از کیفیت و ظرفیت بالایی برخوردار می‌باشد. به صورت کلی هوندا ADV 150 هوندا  در حیطه فعالیت عملی هیچ مشکلی برای شما ایجاد نمی‌کند.

هندا ADV 150

ارزش گذاری:

 ADV 150 هندا  واقعا قیمت مناسبی نسبت به قابلیت‌هایی که ارائه می‌کند دارد! اما حقیقت این است که این قیمت در رقابت با سایر موتور سیکلت های اسکوتر به ویژه محصولاتی که در ایران رواج دارد! اصلا پتانسیل رقابت ندارد و از طرفی برای کارکرد شهری هم صرف چنین هزینه‌ای زیاد منطقی نمی‌باشد. به نظر بهتر بود هوندا این محصول را کمی ارزان‌تر در نظر می‌گرفت.

تجهیزات:

خوشبختانه سیستم ترمز ABS استاندارد درون هوندا ADV 150 هوندا  وجود دارد اما متاسفانه خبری از کنترل کششی درون آن نیست. صفحه نمایش قابل تنظیم یک پوئن مثبت برای این موتور سیکلت محسوب می‌شود. به طور کلی و در آزمون های مختلف موتور، موتور سیکلت هوندا  ADV 150 هندا  نمره راضی کننده را دریافت می‌کند. در زیر صندلی این موتور سیکلت فضای کافی به اندازه قرار دادن یک کلاه کاسکت می‌باشد

جدول مشخصات موتور سیکلت هوندا ADV 150 هندا  

 
۲۰۱۷سال معرفی
۴۵ تا ۶۰ میلیون تومانبازه قیمت
هوندا ADV 150
کارایی
۵۳ اسب بخارحداکثر قدرت
۵۰ ft-lbحداکثر گشتاور
سرعت
هوندا ADV 150
مشخصات
۷۴۵ سی‌سیاندازه موتور
liquid-cooled 8V parallel twinنوع موتور
فولادنوع قاب
۱۳٫۱ لیترظرفیت سوخت
۸۲۰ میلی‌مترارتفاع صندلی
۲۳۸ کیلوگرموزن
سیستم تعلیق جلو
Prolink with rear shock preload adjustmentسیستم تعلیق عقب
ترمز جلو
ترمز عقب
۱۲۰/۷۰X17اندازه تایر جلو
۱۶۰/۶۰X15اندازه تایر عقب
#هوندا ADV 150 #هندا ای دی وی ۱۵۰ # خرید هندا ای دی وی ۱۵۰ #موتور سیکلت هوندا ADV 150 #هندا ADV 150

برای خرید این محصول کلیلک کنید خرید از فروشگاه رهرو سیکلت خرید از شرکت صبا سیکلت

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *