مقالات موتورسیکلت

معرفی موتورسیکلت Honda Forza 250 مدل ۲۰۲۱ میلادی

طی سال‌های اخیر اقبال موتورسیکلت‌های کلاس اسکوتر رشد زیادی داشته است. وسیله نقلیه دوچرخی که قبلاً فقط برای پرسه زدن در شهر استفاده می‌شد، این روزها تبدیل به یکی از اصلی‌ترین ابزارهای حمل‌ونقل شده که به لطف امکانات رفاهی فراوان حتی مسافرت‌های طولانی را نیز میسر کرده است.

با توجه به این موضوع هوندا نسخه جدیدی از اسکوتر فورزا – Forza – را برای بازار اندونزی تدارک دیده است که به نظر می‌رسد با فلسفه پیمودن مسافت بیشتر طراحی شده است.

اسکوتر سایز متوسط جدید با قیمت حدود ۶ هزار دلاری، به‌روزرسانی‌های متعددی را تجربه کرده است. برای شروع می‌توان به حضور چراغ‌های LED جدید در جلو، عقب و کناره‌ها اشاره کرد. نمای جلوی فورزا ۲۵۰ مدل ۲۰۲۱ به طرز چشم‌گیری تهاجمی‌تر به نظر می‌رسد. اضافه شدن قابلیت تنظیم برقی شیشه جلو یکی از بهترین اتفاقات در نسخه جدید این هوندا به حساب می‌آید.

وقتی حرف از امکانات رفاهی استاندارد می‌رسد، فورزا ۲۵۰ مدل ۲۰۲۱ حرف‌های بسیاری برای گفتن دارد. یک صندلی دو نفره بزرگ و راحت، یک محفظه ذخیره‌سازی با فضای کافی برای قرار دادن دو کلاه ایمنی، محفظه دستکش و البته شارژر توکار از جمله تجهیزات جذاب این موتورسیکلت هستند.

در هوندا فورزا ۲۵۰ مدل ۲۰۲۱ می‌توان از سیستم‌ کمکی الکترونیکی HSTC (سیستم کنترل قابل انتخاب گشتاور) که درواقع همان کنترل کشش است، بهره گرفت. پیشرانه این اسکوتر با حجم ۲۴۹ سی‌سی می‌تواند ۲۲.۷ اسب‌بخار قدرت را در ۷ هزار و ۷۵۰ دور در دقیقه تولید کند.

موتورسیکلت Honda Forza 250

هوندا محصول فوق را در چهار رنگ کلاسی قرمز آبنباتی، سفید مرواریدی، طوسی متالیک و مشکی متالیک ارائه می‌دهد.

موتورسیکلت Honda Forza 250

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *