مقالات موتور سیکلت

معرفی موتورسیکلت الکتریکی وسپا GTS 300 hps

وسپا با مدل‌های الکتریکا و GTS خود به نمایشگاه میلان بازگشته است.

مردم علاقه خود را به آخرین تولیدات وسپا نشان دادند. بعدازاینکه وسپا وب‌سایتی برای سفارش آنلاین مدل‌های تولیدی خود ساخت، حجم سفارشات، گروه پیاجیو را شگفت‌زده کرد. حجم سفارش مدل Elettrica حدود ۱۰ برابر بیشتر از پیش‌بینی واحد فروش است.

این عمل تنها یک معنا دارد: مردم متوجه شده‌اند که اسکوترهای الکتریکی از خودروهای الکتریکی کاربردی‌ترند. مسافت قابل پیمایش و محدودیت‌های زمان شارژ چیزهایی است که خودروها باید عملکردی بهتر در آن‌ها داشته باشند.

مدل الکتریکای وسپا به همین منظور ساخته‌شده است. این اسکوتر با باتری لیتیوم یون ۴.۲ کیلووات ساعتی خود، با برق خانگی به‌راحتی در مدت‌زمان ۴ ساعت شارژ می‌گردد.

این اسکوتر با این باتری در حالت اکو (eco) قادر به پیمایش مسافتی در حدود ۱۰۰ کیلومتر است،استفاده از آن در حالت قدرت کامل باعث کاهش این مسافت به نصف می‌گردد.

وسپا قوی‌ترین برند گروه پیاجیو است. این شرکت تمام توان خود را برای اسکوتر افسانه‌ای خود صرف کرده است.
ورژن بزرگ‌تر این اسطوره، GTS با به‌روزرسانی اساسی مواجه شده است. موتور ۲۷۸ سی‌سی آب‌خنک این اسکوتر دارای چهار سوپاپ است و بانام ۳۰۰HPE شناخته می‌شود. این موتور ۲۳.۸ اسب بخار توان در ۸۲۵۰ دور در دقیقه و ۲۶ نیوتن متر گشتاور در ۵۲۵۰ دور در دقیقه تولید می‌کند.
این نیروگاه GTS 300HPE جدید را به قوی‌ترین وسپا تاریخ تبدیل کرده است.

تمام سیستم انتقال قدرت این اسکوتر به‌طور اساسی مورد بازبینی قرارگرفته است. گیربکس ضریب متغیر (CVT) و کلاچ خودکار هم جزوی از این لیست بلندبالا است. GTS 300 hps

با این تغییرات GTS 300HPE در ترافیک سرگرم‌کننده و چابک خواهد بود. GTS 300 hps
به‌روزرسانی‌ها در اینجا به پایان نمی‌رسد از امکانات جدیدی که به این اسکوتر اضافه‌شده می‌توان صفحه‌نمایش ۴.۳ اینچی TFT تمام‌رنگی برای نمایش اطلاعات نیز نام برد.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *