مقالات موتور سیکلت

گلکسی na180

موتور na180 از خانواده گلکسی های برند اس وای ام، در واقع برادر کوچکتر nh180 است که با حجم انجین ۱۸۳ حداکثر سرعت ۱۱۲ کیلومتر در ساعت را برای راکب خود به ارمغان می آورد.

طراحی این محصول اسپرت تایوانی به خوبی انجام گرفته است که علاوه بر ظاهری چشمگیر با چراغ جلو جذاب، رینگ های اسپرت آلومینیومی، کیلومترشمار دیجیتالی، باک عضلانی و فلاپ های جانبی؛ با ارتفاع ایده آل و زین نرم و پهن راحتی فراوانی را برای راکب فراهم می کند.

انجین ۴ زمانه ، ۴ سوپاپه این موتور بسیار روان و کم لرزش است که با سیستم خنکاری آب خنک دمای خود را کاهش می دهد. رانندگی با موتور گلکسی na180 در جاده ها و مسیرهای کوتاه و طولانی راکب را خسته نمی کند و سواری آن لذت بخش است.

انجین موتور گلکسی na180 قدرتی به حداکثر توان ۳۲/۱۳ در ۸۷۴۰ دور بر دقیقه و حداکثر گشتاور ۱۵.۲ نیوتن متر در ۷۴۷۸ دور بر دقیقه تولید می کند. انتقال نیرو بوسیله گیربکس دستی شش دنده به چرخ عقب انجام می گیرد.

ترمزهای جلو و عقب از نوع دیسکی می باشند که در اندازه های ۲۶۰ و ۲۲۰ طراحی شده اند و به خوبی توانایی تحمل وزن ۱۴۲ کیلوگرمی موتور گلکسی na180 را دارند.

سیستم تعلیق جلو کمک فنر تلسکوپی و سیستم تعلیق عقب تک کمک فنر می باشد.

میزان مصرف سوخت موتور گلکسی na180 به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر ۲٫۲ لیتر است که گنجایش مخزن سوخت آن ۱۱ لیتر و سیستم سوخت رسانی آن از نوع انژکتور می باشد.

موتور گلکسی na180 با دارابودن استاندارد آلایندگی یورو ۴ از دوستداران محیط زیست است.

استاندارد آلایندگییورو ۴
سیستم سوخت رسانی – نامانژکتور- CONTINENTAL
نوع قوای محرکهچهارزمانه- آب خنک با سیستم تحریک سوپاپ SOHC
تعداد و حجم انجینتک سیلندر- 183cc
حداکثر توان۱۳.۳۲Kw/8740 rpm
حداکثر گشتاور۱۵.۲N.m/7478 rpm
حداکثر سرعت۱۱۲Km/h
میزان مصرف سوخت۲.۲ L/100km
سیستم انتقال نیرو و تعداد دندهگیربکس – ۶ دنده
جرم خالص۱۳۴.۵Kg
ظرفیت باتری۱۲V –۶Ah
ظرفیت باک۱۱  L
ابعاد۲۰۲۰*۷۷۰*۱۰۷۵mm
شارژر موبایلیک عدد یو اس پی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *