مقالات موتور سیکلت

وگو ۱۱۰

این موتور کوچک شهری در کلاس اسکوتر جای دارد و در بین طرفدارانش از محبوبیت بالایی برخوردار است چراکه هر آنچه راکب از یک وسیله نقلیه برای عبور و مرور شهری انتظار دارد را برآورده می سازد. تی وی اس ویگو محصولی از کمپانی tvs هند است که با طراحی زیبا و دوست داشتنی با حداکثر سرعت ۷۸ کیلومتر بر ساعت فقط ۱۱ ثانیه طول می کشد تا به شتاب صفر تا صد خود برسد.

 صفحه نمایش دیجیتال با نشانگر آمپر کیلومتر شمار، مسافت سنج و میزان مصرف سوخت، نشانگر باتری و چراغ یادآوری سرویس های دوره ای؛ اطلاعات جامعی را در اختیار راکب وگو ۱۱۰ قرار می دهد.

فضای جا دار زیر زین، چراغ روز، سواری راحت، رنگ های زیبا، فرمان خوش دست، انجین کم لرزش، داشبرد جلو، استاندارد یورو ۳ و سطح آلایندگی پایین، بدنه ای زیبا و محکم همراه با رینگ های آلومینیومی، سوکت شارژ فندکی از دیگر موارد قابل توجه در وگو ۱۱۰ می باشد.

صندلی وگو ۱۱۰ به گونه ای طراحی شده که از سر خوردن راکب جلوگیری می کند. و همچنین فضای مناسب و جا دار برای قرار گیری پاها سواری لذت بخش و راحتی را برای راننده به ارمغان می آورد.

برای اینکه در مکان های باریک بتوانید موتور را پارک کنید فرمان در هر دو جهت راست و چپ قفل می شود.

این محصول دارای جک های بغل و وسط است.

چراغ های هالوژنی با طراحی زیبا در این موتور به کار رفته است که دامنه روشنایی خوبی را ارائه می دهد.

میزان ظرفیت باک وگو ۱۱۰ پنج لیتر است که میزان مصرف سوختش ۱.۶۹ لیتر در صد کیلومتر است. درب مخزن سوخت بالای چراغ عقب جای داده شده است.

انجین موتور وگو ۱۱۰ سی سی حجم ۸ اسب بخار قدرت و ۸ نیوتن متر گشتاور قدرت تولید می کند که به وسیله جعبه دنده اتوماتیک به چرخ عقب انتقال پیدا می‌کند. انجین از نوع تک سیلندر چهار زمانه، دو سوپاپه می باشد.

انجین این موتور با سیستم خنک کننده هوا خنک، خنک می شود.

نوع سیستم سوخت رسانی کاربراتوری و نوع سیستم استارت این اسکوتر استارت الکتریکی و هندلی می باشد.

برندنیرو موتور تی وی اس
حجم موتور۱۰۰-۱۲۴ سی سی
تعداد سیلندریک
تعداد سوپاپدو
نوع راه اندازیبرقی, هندل
نوع سوختبنزینی
سیستم سوخت رسانیانژکتوری
نوع کلاچاتومات
جعبه دندهاتوماتیک
تعداد دندهچهار
ترمز جلوکاسه ای
ترمز عقبکاسه ای
سیستم تعلیق جلوتلسکوپی
سیستم تعلیق عقبپمپی بادی
تعداد چرخدو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *