مقالات موتور سیکلت

مدلی ۱۵۰

مدلی ۱۵۰

مدلی ۱۵۰ برای تأمین نیازهای متعدد جابجایی معاصر طراحی شده است: کاربردی و آسان اما در عین حال سرگرم کننده و بی خطر برای رانندگی است. اندازه و کارایی Medley آن را به یک اسکوتر ۳۶۰ درجه تبدیل کرده است، می توان از آن در شهر برای رفت و آمد روزانه و در طول آخر هفته برای سفرهایی با دامنه متوسط استفاده کرد.ویژگی بارز مدلی ۱۵۰ مرکز باریک است که از مفهوم بورلی گرفته شده است.

این طراحی اجازه می دهد تا یک محفظه بزرگ زیر زین و استحکام بیشتر بدنه موتور داشته باشید که به ثبات بهتر وسیله نقلیه منجر می شود. پیاجیو مدلی جابجایی شهری را هوشمندانه درک می کند و به طور موثر عملکرد  را با سبک معاصر پیوند می دهد. اولین کلید مهم چابکی ، سهولت رانندگی و سبک بودن است. کلید دوم، خط متقاطع نوآورانه بین چرخ بالا و اسکوتر GT ، پایداری و ظرفیت بار است.

تکنولوژی جدید

مدلی۱۵۰ مدل ۲۰۲۰ اتصال در بخش ارتفاع متوسط چرخ را معرفی می کند:

پاسخگویی به تماسهای تلفنی بدون رها کردن دستان خود از فرمان (فقط نسخه ورزشی) امکان پذیر است.

مدلی ۱۵۰ اکنون دارای چراغ روشنایی LED پر قدرت برای ایمنی بیشتر و یک پنل دقیق ال سی دی برای نظارت بر عملکرد موتور است.

طراحی جدید

مدرن و پویا، مدلی ۲۰۲۰ در دو نوع ، کلاسیک و اسپرت ارائه شده است تا نیاز مشتریانی را که به دنبال تمایز بیشتر هستند را برآورده کند.

سپر و فرمان به طور کامل طراحی مجدد شده اند و دوباره متناسب با معرفی عناصر جدید سبکی و استقبال از پروژکتور جدید LED و پنل ابزار جدید LCD ، با ترکیب کاملی از سبک و کارایی به بازار عرضه شده است.

در مدلی ۱۵۰ یک زین جدید با طراحی شیک و ارگونومی بهینه شده برای راکب و مسافر معرفی شده است. این وسیله نقلیه با چرخ هایی با طراحی جدید کامل شده است که ظاهری اسپرت تر را از خود به نمایش می گذارد.

طراحی جدید صندلی با بالشتک بیشتر برای حداکثر راحتی انجام گرفته است. باز شدن الکتریکی زین از طریق کنترل فرمان راحت صورت می گیرد. برای جلوگیری از بسته شدن تصادفی یک فنر نگهدارنده وجود دارد که زین را باز نگه می دارد.

در کل مدلی ۱۵۰ جدید با پویایی بیشتری معرفی می شود. کیفیت و توجه به جزئیات نیز در ترکیب رنگهایی که برای بدنه ، زین و جزئیات به کار می رود ، ثابت می شود.

معرفی چراغهای تمام LED جدید ، موثرتر از چراغهای جلو سنتی ، با افزایش نتیجه ای در ایمنی رانندگی ، باعث افزایش چشمگیر در میزان دید می شود.

فناوری LED همچنین برای چراغ های موقعیت استفاده می شود و به مدلی۱۵۰ جدید شخصیت منحصر به فردی می بخشد و باعث می شود در هر شرایط نوری به راحتی در بین سایر اسکوترها قابل شناسایی باشد.

دکمه MODE هم در پنل جدید و هم در سمت راست فرمان وجود دارد. با فشار کلید MODE ، اطلاعات زیر را می توانید بصورت چرخشی روی پنل چند منظوره نمایش دهید:

سرعت کامل

سرعت متوسط

مصرف فوری

میانگین مصرف

وضعیت شارژ باتری

ویژگی های مدلی ۱۵۰

حجم موتور : ۱۵۵ سی سی

باتری : ۱۲ ولت، ۶ آمپر ساعت

صفحه کیلومتر : ترکیبی دیجیتال و آنالوگ

سیستم تعلیق جلو:

دوشاخ تلسکوپی هیدرولیک، قطر ۳۳ mm

سیستم تعلیق عقب:

دو کمک فنر دو منظوره، با تنظیم کشش اولیه فنر در پنج حالت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *