مقالات موتور سیکلت

اسکوتر برقی جدید در بازار ایتالیا

اسکوتر برقی جدید در بازار ایتالیا

شرکت FD Motors اسکوتر برقی مقرون به صرفه را برای جوانان ایتالیا به ارمغان می آورد.
مشکلات مدرن نیاز به راه حل های مدرن دارد، این اصل در سال ۲۰۲۰ مانند اواخر دهه ۱۸۰۰ ، هنگامی که مردم برای اولین بار شروع به گذاشتن موتور روی قاب های دوچرخه کردند، هنوز صادق است، حتی اگر فناوری ها با گذشت زمان به شدت تغییر کرده باشند.

به همین روال، اسکوترهای برقی FD Motors F3-E و F5-E قرار است در ایتالیا جایگاه خوبی پیدا کنند.
نگرانی های زیست محیطی مطمئناً یکی از محرکان استفاده گسترده از وسایل نقلیه برقی (اسکوتر برقی) نسبت به گذشته است. با این حال ، همه گیر شدن جهانی استفاده از اسکوترهای برقی گزینه ای مناسب در کنترل آلودگی هوا و راحتی بیشتر در عبور و مرور شهری است.


وارد کننده ایتالیایی I2V در حال آوردن اسکوترهای FD Motors به بازار است، و طبق قوانین صدور مجوز ایتالیا، F3-Eبا سرعت محدود می تواند حتی توسط افراد حداقل ۱۴ ساله مورد استفاده قرار گیرد.

حداکثر سرعت اسکوتر برقی به ۴۵ کیلومتر در ساعت محدود می شود ، یا فقط کمی زیر ۲۸ مایل در ساعت. موتور ۲۰۰۰W از باتری ۷۲V 32Ah بهره می برد.
F5-E محدود نیست و حداکثر سرعت ۷۵ کیلومتر در ساعت یا ۴۶.۶ مایل در ساعت را میتواند بپیماید.

افراد با داشتن مجوزهایی که برای اشخاص ۱۶ سال و بالاتر صادر میشوند سوار این اسکوترها شوند. موتور ۳۰۰۰W با همان باتری ۷۲ ولت تغذیه می شود. درضمن F3-E ، ۳،۱۹۰ یورو یا ۳،۷۹۸ دلار آمریکا قیمت دارد ، در حالی کهF5-E ، ۳،۶۹۰ یورو یا ۳۹۳۹ دلار قیمت دارد.

هر دو اسکوتر دارای چرخ های جلو ۱۶ اینچی و ۱۴ اینچی عقب هستند ، که کمی بزرگتر از چیزی است که معمولاً وقتی در مورد اسکوتر صحبت می کنیم. تفاوت ۵ کیلوگرمی بین این دو مدل وجود دارد: F3-E در وزن ۱۲۵ کیلوگرم (یا ۲۷۵.۶ پوند) و F5-E با وزن ۱۲۹ کیلوگرم (یا ۲۸۴.۴ پوند).

دامنه ادعا شده برای F3-E  90کیلومتر است ، یا کمی زیر ۵۶ مایل ، در حالی که دامنه ادعا شده برای F5-E فقط کمی پایین می رود ، تا ۸۵ کیلومتر ، یا درست زیر ۵۳ مایل.

زمان شارژ باطری ۴.۵ تا ۵ ساعت تخمین زده می شود.

یک صفحه دیجیتال مدرن نشانگر سرعت سنج، و میزان مصرف باطری را نشان می دهد.

این اسکوترها در سه رنگ قرمز ، خاکستری و سفید طراحی شده است ، و هم اکنون از نمایندگی های I2V در سراسر ایتالیا در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *