مقالات موتور سیکلت

موتور سیکلت لاکی ۲۵۰ (LUCKY 250 WOLF)

موتور سیکلت لاکی ۲۵۰  (LUCKY 250 WOLF)

این موتور در دسته بندی موتورسیکلت های Street\race قرار میگیرد.

لاکی ۲۵۰ ساخت و طراحی شرکت سانگ یانگ موتور  تایوان بوده که عرضه و مونتاژ آن توسط سهند سیکلت سپاهان میباشد که با توجه به انجین پرقدرت آن و استفاده کردن از سیستم انژکتورkeihin  ژاپن قدرت فوق العاده زیادی را میتواند به چرخ این موتور وارد کند و به حداکثر سرعت ۱۸۵ برسد.

انجین موتور

انجین موتور سیکلت لاکی ۲۵۰ انجینی با حجم CC 249 میباشد که توسط سیستم انژکتور KEIHIN ژاپن قدرت ۲۵ اسب بخاری را تولید میکند و این انجین دارای یک گیربکس ۶ سرعته میباشد که حس رانندگی اسپرت را به راننده منتقل می‌کند. از سیستم استارت برقی استفاده میکند، همچنین استهلاک پایین انجین منجر به طول عمر بالای انجین می گردد. لاکی ۲۵۰ انجینی با حجم ۲۴۹cc میباشد که به توسط سیستم انژکتور KEIHIN ژاپن قدرت ۲۵ اسب بخاری را تولید میکند و این انجین دارای یک گیربکس ۶ سرعته میباشد که حس رانندگی اسپرت را به راننده منتقل می‌کند سیستم خنک کاری این موتوز به صورت اب خنک میباشد. سیستم ترمز چرخ جلو و عقب این موتورسیکلت به‌صورت دیسکی است. که به واسطه سیستم ترمز cbsکه موتور دارد وزمان کاهش سرعت و ایست موتور به کم ترین حد خود برسد

سیستم خنک کاری

سیستم خنک کاری این موتور به صورت آب خنک میباشد.

سیستم ترمز ترکیبی

سیستم ترمز چرخ جلو و عقب این موتورسیکلت لاکی به‌صورت دیسکی است که به واسطه سیستم ترمز cbsکه موتور دارد و زمان  کاهش سرعت و ایست موتور به کم ترین حد خود برسد حس اطمینان را در دل شما دوچندان می کند.

این سیستم با شکستن فشار ترمز بر روی پمپ های چرخها کار خود را شروع میکند وبا فشار نیروی ثقل که خود به وجود می آورد سبب کنترل بهتر ترمز و بهبود ۴۰درصدی زمان ایستادن به هنگام ترمز گرفتن شده وهمچنین باعث کاهش اصطحلاک قطعات ترمز ازجمله لنت ترمز شده و ترمز ایده آل را برای شما به ارمغان می آورد.

صفحه کیلومتر

صفحه کیلومتر لاکی ۲۵۰ دیجیتال\ آنالوگ بوده که تمامی پارامترهای موتورسیکلت را به شما نشان خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *