مقالات موتور سیکلت

برترین برندهای موتورسیکلت بخش یک

۲۰-Hero


شرکت تولید موتورسیکلت Hero

Hero یک تولید کننده موتور سیکلت و اسکوتر که در دهلی نو هند مستقر است. این شرکت بزرگترین تولید کننده دوچرخه در جهان و همچنین در هند است که در رده دو چرخه حدود ۴۶٪ سهم بازار جهانی را داراست.

۱۹-Bimota


شرکت تولید موتورسیکلت Bimota

Bimota یک تولید کننده کوچک ایتالیایی در زمینه ی تولید موتور سیکلت های سفارشی  است. این شرکت در سال ۱۹۷۳ در ریمینی ایتالیا توسط والریو بیانچی ، جوزپه موری و ماسیمو تامبورینی تأسیس شد. نام این شرکت از دو حرف اول هر سه نام خانوادگی بنیانگذاران ،  این شرکت Bianchi Morri Tamburini گرفته شده است.

۱۸-Victory


شرکت تولید موتورسیکلت Victory

شرکت موتورسیکلت ویکتوری یک تولید کننده  موتورسیکلت در Spirit Lake دریاچه روح در ایالت دیکینسون کانتی، شمال غربی آیووا ، ایالات متحده آمریکا است. این خودرو ساز از سال ۱۹۹۸ تولید وسایل نقلیه خود را آغاز کرد .

شرکت مادر شرکتPolaris Industries ، شرکت Victory را بر مبنای شرکت هارلی دیویدسون تاسیس کردند. موتورسیکلت های Victory برای رقابت مستقیم با هارلی دیویدسون و مارک های موتور سیکلت مشابه آمریکایی ، با موتورهای V-Twin و موتورهای ورزشی و موتور های کروز طراحی شدند. اولین موتورسیکلت Victory ،با نام V92C ، در سال ۱۹۹۷ معرفی شد و در سال ۱۹۹۸ به فروش رسید .

۱۷-Norton


شرکت تولید موتورسیکلت Norton

 Cagiva یک شرکت تولید کننده موتور سیکلت ایتالیایی است. این شرکت در سال ۱۹۵۰ توسط Giovanni Castiglioni در تأسیس شد . این شرکت در ابتدای راه خود قطعات فلزی کوچک را تولید می کرد.

پسران جیووانی ، کلودیو و جیانفرانکو کاستلیلیونی در سال ۱۹۷۸ وارد صنعت موتور سیکلت شدند. این نام از نام بنیانگذار ‘Giovanni Castiglioni’ ، گرفته شده است.

برترین برندهای موتورسیکلت بخش یک

۱۶-Bajaj


شرکت تولید موتورسیکلت Bajaj

 Bajaj یک شرکت بین المللی تولید موتورسیکلت های دو چرخ و سه چرخ در هند می باشد Bajaj Auto ششمین تولید کننده موتور سیکلت در جهان و دومین تولید کننده در کشور بزرگ هند است. همچنین این شرکت بزرگترین تولید کننده سه چرخ در جهان است.

۱۵-Benelli


شرکت تولید موتورسیکلت Benelli

 Benelli یکی از قدیمی ترین تولید کنندگان موتور سیکلت ایتالیایی است. این شرکت که در سال ۱۹۱۱ تأسیس شد ، زمانی اسلحه های تفریحی تولید می کرد ، اگرچه این بخش از تجارت شرکت اکنون یک شرکت جداگانه است. برترین برندهای موتورسیکلت بخش یک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *